Size Destek için Buradayız

İş Sağlığı ve Güvenliği

image47

Müşterilerimize  uygulanabilir,  doğru  ve objektif önerilerde bulunuyoruz.. İş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini yürütürken, iş yerinde güvenlik kültürü oluşturarak farkındalık yaratıyoruz.   

Risk Yönetimi

image48

Müşterilerimiz, üretim süreçlerinden, faaliyet alanlarından veya işlerinden kaynaklanan risklerle her gün karşı karşıya kalmaktadırlar. Ortadan kaldıramadığımız bu riskleri yöneterek organizasyonları koruyor ve onlara değer katıyoruz.  

Well-being

image49

Sağlıklı beslenme, kilo takibi, egzersiz önerileri ve sağlık koçluğu desteği sağlıyoruz. Çalışanların sağlık ve zindeliğinde iyileştirmeler yapıyoruz. Pandemi önlemleri, afetler ve medikal acil durumlarda sağlık prosedürlerinizi oluşturuyoruz.  

Acil Durum İletişim Sistemi

image50

Sizin risklerinize ve organizasyon yapınıza uygun olarak geliştirilmiş, web tabanlı, mobil cihazlarda kullanılabilen acil durum yönetim ve iletişim sistemimiz ile tüm çalışanlarınıza ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Üçüncü Göz Denetim

image51

“Üçüncü Göz Denetim“ sistemimiz, tesisinizin, binanızın, inşaat  projelerinizin, tedarikçilerinizin, iş sağlığı ve güvenliği açısından  kontrolünün ve denetimlerinin profesyonel bir ekip tarafından yapılması  ve raporlanmasıdır.  

Tedarikçi Yönetim Sistemi

image52

Şirketlerin, kendilerine her türlü mal ve hizmet sağlayan tedarikçilerinden kaynaklanabilecek iş sağlığı ve güvenliği risklerini GLC Grup TYS ile, bir yönetim sistemi içerisinde bağımsız ve etkin bir şekilde denetliyoruz. 

Abone Ol

Çok özel iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri, mevzuat takibi ve etkinliklerle ilgili olarak bizden bilgi almak için üye olun.