Eğitimler

Yangın Eğitimi

Dijital yangın eğitim sistemi

TEMİZ , ETKİLİ, GÜVENLİ ve HERYERDE Eğitim.  Çevreye duyarlı (sıfır karbon salımı) ve doğru uygulama yapıp yapmadığını değerlendiren sistemimizle yerinizde eğitim veriyoruz.   

İlkyardım Eğitimi

16 Saat Süreli (iki tam gün) Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifikalı İlkyardım Eğitimlerini ve 8 Saat Süreli (bir tam gün) İlkyardım Güncelleme Eğitimlerini veriyoruz.

Arama Kurtarma ve Tahliye

Acil durumlarla mücadele için işyerinizin niteliklerine ve risklerine uygun olarak,  önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele ekiplerinizi oluşturuyor ve eğitimlerini veriyoruz.  

Kriz Yönetimi Eğitimi

Kriz senaryolarınızı oluşturuyoruz. Kriz Yönetim Ekibinizin kullanacağı kontrol listelerini hazırlıyor ve Kriz Yönetim Ekibinize, gerçek zamanlı ve senaryo bazlı eğitimleri veriyoruz.

Bilgilendirme Toplantıları

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre belirlenecek konu ve sürelerde bilgilendirme toplantıları düzenlenmekteyiz. Güncel konular başta olmak üzere,  asgari 45 dakikalık bilgilendirmeler veya sunumlar konularında uzman  konuşmacılar tarafından gerçekleştirilmektedir.

İş Güvenliği Eğitimleri

Yüksekte Çalışma Eğitimi, KKD Kullanımı ve Güvenliği Eğitimi, Elektrik Riskleri ve Tehlikeleri Eğitimi,  Kimyasal Çalışmalarda Güvenlik Tedbirleri Eğitimi, Ekranlı Araçlarla Çalışma Eğitimi, Ergonomi Eğitimi, Elle Kaldırma ve Taşıma Eğitimi

Hemen Teklif İsteyin

Eğitimlerimiz için Bize Ulaşın