Sürüş Güvenliği

Güvenli Sürüş Eğitimi

Trafikteki tehlikeleri algılamaya ve bu tehlikelere karşı önlem almaya yönelik bir eğitim programıdır.    Farklı zemin ve hava koşullarında farkındalığı artırmayı ve olası kazalara karşı önlem alma alışkanlığı kazandırmayı hedefler.

Sürücü Yetkinlik Değerlendirme

İşe yeni başlayan veya şirketin henüz araç vereceği çalışanın sürüş tecrübesi, trafik kültürü, kurallara bağlılığı ve risk algısı ölçülür.  Bu değerlendirme, katılımcı ve eğitmenin bire bir sürüşüyle yapılır.  

Güvenli Sürüşte Devamlılık

Sürücüleri geliştirmeyi hedefleyen bir programdır. Sistem, sürücüleri  ülkemiz yollarında geliştirilen akıllı algoritmaya göre değerlendirir ve her sürücünün ihtiyacına göre özel çözümler sunar.

Online Eğitim

Riskli ve dikkatli kategorisindeki sürücülere en sık tekrarladıkları ihlal tipini azaltmaya yönelik,  Güvenli Sürüş Akademisi tarafından özel hazırlanmış online eğitimlerdir.

Güvenli Sürüş Koçluğu

Çok riskli kategorisindeki sürücüler, Güvenli Sürüş Akademisi eğitmenlerimiz tarafından telefonla aranır ve üst kategoriye geçecek puanlara ulaşana kadar mercek altında tutulur.

Eko Sürüş / Yakıt Tasarrufu

Sürücü davranışlarını analiz eden sistemimiz, yakıt tüketimini optimize eder ve net tasarruf sağlar. Sistem hem kullanıcı hem de yönetici için kişisel ve filo bazında trendleri gösteren raporlar üretir.

Hemen Teklif İsteyin

Sürüş Güvenliği Programımız için Bize Ulaşın